حضور مکتب خونه به عنوان شرکت برتر آموزش آنلاین ایران در پاویون ایران در نمایشگاه باکوتل ۲۰۱۷

مانند سال های گذشته، امسال نیز، نمایشگاه بین المللی مخابرات و فناوری اطلاعات آذربایجان، در حال برگزاری است.
بیست و سومین رویداد “باکوتل” در پایتخت آذربایجان، باکو، درحالی شروع شد که بیش از ۲۰۰ شرکت، از ۲۰ کشور سراسر دنیا (مانند ایران، آذربایجان، کانادا، روسیه، فرانسه،ترکیه و …)، در آن شرکت کرده اند.
از شرکت کنندگان در این نمایشگاه، می­توان به شرکت های ICT آذربایجان، اپراتورهای تلفن همراه کشور های مختلف، اپراتورهای تلکام و اپراتور های اینترنت، اشاره کرد.
طبق اعلام برگزارکنندگان باکوتل، بنابر این است تا نمایشگاه امسال، راه حل های جدیدی در زمینه­ی IT ( شامل اینترنت با بردباند جهانی ۴Gو ۵G)، تکنولوژی موبایل، فیبرهای نوری و … ارائه دهد.
از بین شرکت کنندگان بین المللی که برای اولین بار در این رویداد شرکت کرده اند، می توان به هایک ویژن و نوکیا نتورک اشاره کرد.
این نمایشگاه از ۵ تا ۸ دسامبر (۱۴ تا ۱۷ آذر) ادامه دارد.
امسال، با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، ۹ استارتاپ موفق ایرانی، در این اتفاق بین المللی حاضر شدند.

صبح روز ۱۴ آذر، باکوتل با حضور وزرای ارتباطات ایران، روسیه، ترکیه، آذربایجان و دبیرکل ITU در آذربایجان شروع به کار کرد.دکتر آذری جهرمی، وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، به همراه هولین ژائو، دبیر کل ITU، از غرفه­ استارتاپ های ایرانی، بازدید به عمل آوردند.

از جمله استارتاپ های برگزیده ی ایرانی که با حمایت “مرکز توانمند سازی کسب و کارهای نوپای سازمان فناوری اطلاعات ایران” در بیست و سومین باکوتل شرکت کرده اند، می توان به مکتب­ خونه، کافه بازار، زرین‌پال، تلوبیون و … اشاره کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *