حضور مکتب خونه به عنوان شرکت برتر آموزش آنلاین ایران در پاویون ایران در نمایشگاه باکوتل ۲۰۱۷

مانند سال های گذشته، امسال نیز، نمایشگاه بین المللی مخابرات و فناوری اطلاعات آذربایجان، در حال برگزاری است.
بیست و سومین رویداد “باکوتل” در پایتخت آذربایجان، باکو، درحالی شروع شد که بیش از ۲۰۰ شرکت، از ۲۰ کشور سراسر دنیا (مانند ایران، آذربایجان، کانادا، روسیه، فرانسه،ترکیه و …)، در آن شرکت کرده اند.
از شرکت کنندگان در این نمایشگاه، می­توان به شرکت های ICT آذربایجان، اپراتورهای تلفن همراه کشور های مختلف، اپراتورهای تلکام و اپراتور های اینترنت، اشاره کرد.
طبق اعلام برگزارکنندگان باکوتل، بنابر این است تا نمایشگاه امسال، راه حل های جدیدی در زمینه­ی IT ( شامل اینترنت با بردباند جهانی ۴Gو ۵G)، تکنولوژی موبایل، فیبرهای نوری و … ارائه دهد.
از بین شرکت کنندگان بین المللی که برای اولین بار در این رویداد شرکت کرده اند، می توان به هایک ویژن و نوکیا نتورک اشاره کرد.
این نمایشگاه از ۵ تا ۸ دسامبر (۱۴ تا ۱۷ آذر) ادامه دارد.
امسال، با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، ۹ استارتاپ موفق ایرانی، در این اتفاق بین المللی حاضر شدند.

صبح روز ۱۴ آذر، باکوتل با حضور وزرای ارتباطات ایران، روسیه، ترکیه، آذربایجان و دبیرکل ITU در آذربایجان شروع به کار کرد.دکتر آذری جهرمی، وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، به همراه هولین ژائو، دبیر کل ITU، از غرفه­ استارتاپ های ایرانی، بازدید به عمل آوردند.

از جمله استارتاپ های برگزیده ی ایرانی که با حمایت “مرکز توانمند سازی کسب و کارهای نوپای سازمان فناوری اطلاعات ایران” در بیست و سومین باکوتل شرکت کرده اند، می توان به مکتب­ خونه، کافه بازار، زرین‌پال، تلوبیون و … اشاره کرد.

2 فکر می‌کنند “حضور مکتب خونه به عنوان شرکت برتر آموزش آنلاین ایران در پاویون ایران در نمایشگاه باکوتل ۲۰۱۷

  1. عباس

    مکتب خونه واقعا یک سایت بسیار عالی در زمینه آموزش در ایران است از زمانی که این حرکت رو آغاز کردید مخاطبان بسیاری به سمت آموزش های تحت وب قدم برداشتند بهتون خسته نباشید میگم و امیدوارم روز به روز پیشرفت کنید.

    پاسخ
  2. امیر

    گرده همایی که باعث شود استارت آپ های خودشون رو معرفی و شانس رسیدن به بلوغ رو داشته باشند بسیار عالی و سازنده است. با تشکر از شما

    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *